Про нас

Компанія заснована у 2017 році, та наші фахівці мають понад 15-річний досвід у сфері митного декларування.

Наші переваги:

  • Одна з кращих цінових пропозицій на ринку.
  • Комплексний та гнучкий підхід до клієнта. Вам не доведеться шукати окремих трейдерів, декларантів, перевізників, складських операторів. Це прискорить початок Вашої роботи та значно спростить її в майбутньому. Оптимізація витрат на шляху прямування товару від постачальника до клієнта (з моменту завантаження до моменту розвантаження товару).
  • Окрім природної сумлінності, ми є однією з небагатьох компаній, що забезпечує митне оформлення ваших вантажів 7 днів на тиждень, а у разі    необхідності – 24 години на добу.

Brok Swift

Для ефективної співпраці ми проводимо попередній аналіз Ваших витрат, пов'язаних з митним оформленням, вибір оптимального місця проведення митного оформлення на шляху прямування Вашого вантажу по митній території України.

В інтересах наших клієнтів, ми можемо провести митне оформлення необмеженої кількості товарів та їх розвантаження та завантаження на своїх складських приміщеннях.

Є можливість митного оформлення товарів по всій  території України.

На сьогоднішній день наша компанія представлена в таких областях : Львівська, Закарпатська, Волинська, Вінницька, Одеська.